BOSE SoundLink Bluetooth mobile speaker III

Akce
BOSE SoundLink Bluetooth mobile speaker III
BOSE SoundLink Bluetooth mobile speaker III
BOSE SoundLink Bluetooth mobile speaker III
BOSE SoundLink Bluetooth mobile speaker III
8 190 Kč s DPH
6 769 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Trutnově:
ihned k odběru
Přepravní společností:
pondělí 18. prosince 2017
Kód0019559
VýrobceBose
Záruka24 měsíců
Popis

BOSE SoundLink Bluetooth Speaker III

Nový přenosný BOSE SoundLink Bluetooth Speaker III, je mobilní Bluetooth reproduktorový systém již třetí generace, se kterým si můžete vychutnávat svojí oblíbenou hudbu z jakéhokoliv zařízení vybaveného technologií Bluetooth při jakékoliv příležitosti a v jakémkoliv prostředí.

Nový Systém SoundLink III přináší čistou reprodukci hudby v lepší kvalitě, kterou zaplní celou vaši místnost přirozeným prostorovým zvukem. Užijete si s ním svoji hudbu výrazně silnější, jasnější a obohacenou o reprodukci hlubších basových kmitočtů, než byste od zařízení tohoto rozměru mohli předem očekávat.

Oproti předchozím modelům je výrazně zdokonalena funkce párování Bluetooth s rychlým připojením vašich zařízení a pamětí pro 6-zdrojových zařízení. Opakované párování vašich zařízení Bluetooth se tedy dále stává otázkou pouhého okamžiku.

Nová vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie dokáže svojí kapacitou tento přístroj v provozu napájet až čtrnáct hodin. Pomocí toho tak tedy Vaše zábava nikdy neskončí v neočekávané chvíli, nebo její polovině.

BOSE SoundLink Bluetooth Speaker III je v Bluetooth připojení plně kompatibilní se zařízeními Apple, Google Android a BlackBerry. Také k němu lze připojit všechny ostatní přehrávače a další zařízení pomocí klasického 3,5 mm Jack audio konektoru do vstupu AUX, jako jsou například starší MP3 přehrávače, tablety, notebooky atd. s analogovým výstupem.

Tento Bluetooth reproduktor je dostatečně malý a lehký pro snadné přenášení pouze v jedné ruce. Taktéž se vám pohodlně vejde do batohu, nebo vaší tašky při cestování po celém světě.

K tomuto zařízení samozřejmě neschází ani volitelné příslušenství ve formě designově a funkčně precizně zpracovaných ochranných obalů v několika barevných provedeních, pomocí kterých můžete změnit vzhled vašeho zařízení tak, aby vyhoval vašemu osobnímu stylu a zároveň ochránil Váš nový BOSE SoundLink Bluetooth Speaker III před možným vnějším mechanickým poškozením při běžném používání.

Hlavní přednosti:
• Velmi rychlé bezdrátové připojení zařízení pomocí Bluetoooth
• Vyšší výkon, výraznější a hlubší zvuk, než byste od zařízení tohoto rozměru mohli očekávat
• Malý objem a nízká hmotnost usnadňující jednoduchou přepravu a přenos s možností poslechu hudby kdekoliv dle vašich představ
• AUX vstup pro kabelové připojení jiných zařízení
• USB standardní port pro aktualizaci softwaru
• Vysokokapacitní dobíjecí baterie s možností provozu zařízení a plnohodnotného přehrávání hudby až 14 hodin

Technické parametry a specifikace:

 

 

Rozměry

13,15 x 25,6 x 4,8 cm (V x Š x H)

Hmotnost

1,3 kg

Bezdrátové rozhraní

Typ: Bluetooth
6-pamětí pro spárovaná zařízení
Dosah Bluetooth až cca 9 metrů

Obsah balení

BOSE SoundLink Bluetooth III
Síťová nabíječka 230V s adaptery EU

VýrobceBose