Jak vybrat internetové připojení?

15. 8. 2018


Vybíráte si internetový tarif? Při dnešní šíři nabídek připojení k internetu je pro mnoho z nás velice těžké si vybrat tu správnou. Nezvolit zbytečně vysoký tarif, který nevyužijete a zároveň nešetřit na svém pohodlí s tím nejpomalejším.

Parametry, na kterých záleží, jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

 

Je připojení k dispozici?

Ověřte si, zda je internetové připojení ve vaší lokalitě k dispozici. Až poté se zaměřte na možné varianty. Stačí zadat svou adresu zde a uvidíte, jaké možnosti máte. Naše pokrytí je dostupné po celém Trutnovsku a okolí pro soukromé osoby i firmy. Vždy vám navíc rádi poskytneme to nejlepší co je na vaší adrese k dispozici.

Optika je jako blesk

Pokud dosáhnete na optické připojení, bude to ta nejrychlejší možná varianta. My toto připojení nabízíme ve třech variantách:

  • Normal            70/30 Mbit/s – 320 Kč
  • Medium          100/30 Mbit/s – 320 Kč
  • PLUS               100/30 Mbit/s – 320 Kč

Starý dobrý bezdrát

Pokud se ve vaší blízkosti optické připojení nevyskytuje, nezoufejte. Rádi vás připojíme přes kvalitní bezdrátové připojení ve dvou variantách. Tarif NORMAL bohatě postačí na sledování YouTube, hraní her, apod. 

  • NORMAL         25/4 Mbps – 320 Kč
  • PLUS               50/30 Mbps – 320 Kč

Pro představu, při rychlosti internetu 10 Mb/s, tedy ta pomalejší varianta připojení, stáhnete film o velikosti 1GB zhruba za čtvrt hodinky. To není vůbec zlé.

To nej na trhu je ale již zmíněná optika. S rychlostí 100 Mb/s, se vám 1GB filmu stáhne dřív, než vyndáte z mikrovlnky popcorn. Tedy zhruba do 1 minuty. Navíc se může připojit celá rodina najednou a pohodlně sledovat filmy na chytré televizi nebo hrát online hry. Problém nebude ani streamovat na Youtube. 

Pokud si převedete připojení k nám od jiného poskytovatele, vyřídíme celé papírování za vás.

Pokud si nejste jistí, které připojení je pro vás nejdostupnější, kontaktujte nás zde.

Rádi vám poradíme.